قیمت صفحه کابینت اس پی ال همانطور که در جدول زیر مشاهده می کنید در کدهای مختلف متفاوت است. قیمت اس پی ال قیمت این صفحات بر اساس رنگ رگه و مغز آنها تعیین می شود.اکثر صفحات اس پی ال دارای مغز ساده و مشکی رنگ هستند و فقط تعداد محدودی از این متریال دارای مغز رگه دار می باشند. اس پی ال نویر و اس پی ال برلا دارک جزو صفحه کابینت های اس پی ال با مغز رگه دار هستند. در این بین اس پی ال بریتانیکا نیز تنها کدی از صفحات اس پی ال است که دارای مغز سفید نیز می باشد. اگر بخواهیم از نظر قیمتی صفحات اس پی ال را مورد بررسی قرار دهیم قیمت اس پی ال صفحه کابینت اس پی ال بریتانیکا با مغز سفید نسبت به سایر ورق های اس پی ال بیشتر می باشد. می توان گفت غیر از بریتانیکا، گروه قیمت اس پی ال رنگ های ساده که دارای فینینش کربن و مات هستند و گروه رگه دارها در بقیه محصولات قیمت ورق اس پی ال پایین تر می باشد.

قیمت صفحه کابینت spl به چه عواملی بستگی دارد؟ اس پی ال چیست؟ قیمت اس پی ال اس پی ال متریالی جدید جهت استفاده به عنوان صفحه کابینت در آشپزخانه می باشد که توسط شرکتی ایتالیایی تولید شده است. 140 سانتی متر بوده و دارای ضخامت های 3 میلی متر و 12 میلی متر می باشند که با توجه به ضخامتی که دارند کاربردشان متفاوت است. صفحه کابینت اس پی ال را به دلیل داشتن فینینش های متنوع و زیبایی ظاهری می شناسند. این متریال دارای 9 فینیش متنوع است که هر کدام از کدهای صفحه کابینت اس پی ال دارای فینینش مخصوص به خود است. از جمله صفحات اس پی ال که دارای فینینش تاچ یا به عبارتی کاملا مسطح هستند می توان به اس پی ال کلکته پلاس، اس پی ال الارا ، فینگر جوینت و جاسپر اشاره کرد. صفحه کابینت اس پی ال ادورا دارای فینینش لاکی بوده و صفحه کابینت اس پی ال زهل دارای فینینش اورست می باشد و صفحه کابینت اس پی ال سالید گری دارای فینینش استون است. 5- صفحه اس پی ال بلک: قیمت اس پی ال این صفحه اس پی ال سطحی کاملا مشکی رنگ دارد و فینینش سطح آن مات و کربن است و مغز این ورق اس پی ال به رنگ مشکی است. 7- صفحه اس پی ال بژ: قیمت اس پی ال صفحه کابینت بژ نیز دارای سطحی کاملا یکنواخت و تک رنگ است و شما هیچ گونه رگه ای بر سطح این محصول مشاهده نمی کنید. این متریال نیز دارای فینینش مات و کربن است و مغز ان به رنگ مشکی ساده است.

طبیعتا از آنجایی که از این سنگ ها در آشپزخانه بسیار استفاده می شوند، در نتیجه باید به گونه ای باشند که باکتری های موجود در فضا را به خود جذب نکند و مواد غذایی را آلوده نسازد. یک پوشش ویژه به نام Careplus بر روی سنگ های SPL وجود دارد که قابلیت آنتی باکتریال را بر روی این صفخات اضافه می نماید. همچنین این پوشش مقاومت بسیار بالایی در برابر انوع آلودگی ها دارد. سازندگان این سنگ ها ادعا می کنند که قابلیت آنتی باکتریال این سنگ ها تا 97 درصد در برابر قارچ ها و میکروب ها می باشد. سنگ اس پی ال در اصفهان بر پایه چوب محسوب می شود؛ اما این نمونه از سنگ مصنوعی بیشترین مقاومت در برابر دمای بالا و حریق و حرارت دارد. این مقاومت در برابر اشتعال در بین متریال های چوبی دیگر کمتر است. یکی از نکات مهمی که در این سنگ های SPL وجود دارد، این است که در برابر 22 نوع اسید مقاوم است و قابلیت بسیار بالایی دارد.

در وهله اول باید بدانید که برای نصب آسان باید از ابزارآلات استفاده شده برای نصب چوب استفاده کرد. با استفاده از این ابزار آلات نصب بسیار آسان و بدون دردسر خواهد شد. همچنین یکی از ویژگی هایی که باعث نصب آسان می شود، سبک وزن بودن و ضخامت کم آن است. اس پی ال ها سطحی غیر قابل نفوذ و غیر قابل متخلخل دارند. این قابلیت باعث می شود تا این سنگ ها لکه آب و مواد غذایی نگیرند. همین دلایل باعث می شود تا خیلی راحت تمیز شوند و نگهداری آن آسان شود. برای اینکه بتوانید سطح آن را تمیز نمایید فقط کافیست یک دسمال را مرطوب کرده و بر روی آن بکشید. و یا می توانید با آب و صابون قیمت اس پی ال آن را تمیز کنید. تولید سنگ SPL در اصفهان با کیفیت قیمت اس پی ال بسیار عالی انجام می شود. همانطور که می دانید تولید کنندگان و کارخانه های تولید سنگ SPL در اصفهان این سنگ های مصنوعی را با تنوع بالا در طرح ها و رنگ های جذاب و گوناگون تولید می نمایند.

شما می توانید برای خرید سنگ SPL در اصفهان با تنوع بالا و قیمت بسیار مناسب اقدام نمایید. سنگ های مصنوعی اس پی ال بسیار مقاوم و محکم می باشند. همچنین مقاومت این سنگ مصنوعی از مرمر و گرانیت نیز بسیار بیشتر می باشد. همچنین طول عمر مفید آن بسیار بالا خواهد بود و استحکام بالای آن به دلیل روند تولید آن می باشد. یکی از باورهای غلطی که در بین برخی ازکاربران رایج است این است که سنگ SPL در اصفهان فقط برای کانترها و میزهای آشپزخانه استفاده می شود. جالب است بدانی که از سنگ های مصنوعی SPL حتی در واگن سازی و صنعت خودروسازی نیز استفاده می شود. پس نتیجه می گیریم این سنگ ها و ورق ها فقط در صنعت ساختمان سازی مورد استفاده واقع نمی قیمت اس پی ال قیمت اس پی ال شود. نفوذ ناپذیری بینظیر SPL آن را تبدیل به بهترین متریال برای صفحه کابینت آشپزخانه نموده است. جایی که روزانه در خطر انواع لکه و آلودگی و حرارت است. همچنین به دلیل خاصیت ضد حریق بودن میتوانید با خیال راحت قابلمه یا ظروف داغ را روی آن قرار دهید.